Prírodný kameň

Mramor má sám osobe povesť luxusného a značne drahého materiálu, ale vďaka využívaniu moderných technológií i celkové glabalizaci sa stáva oveľa dostupnejším.

Ponúkame pestrú škálu mramorov, žúl, travertínu a ďalších druhov kameňov z našich i zahraničných nálezísk.

Základnými výrobky, ktoré vznikajú spracovaním prírodného mramoru a žuly sú dlažby alebo obklady formátovaných rozmerov. Štandardné rozmery u dlažby sú 30x30 cm, 40x40 cm, 30x60 cm, hrúbka materiálu je 1, 1,6 a 2 cm. Všetky dlažby sa dodávajú leštené, brúsené alebo rezané.Realizácia - montáže

Vykonávame zákazky od jedného m2 až po niekoľko tisíc m2.

Našim zákazníkom ponúkame cenovo aj organizačne výhodnú dodávku a montáž obkladov a dlažieb “na kľúč”. Sme schopní ponúknuť kompletný sortiment keramických a kamenných obkladov a dlažieb, stavebné a izolačné chémie tuzemskej i zahraničnej výroby.
Montáž kamenných výrobkov i osadzovanie atypických prvkov zabezpečujeme skúsenými kamenármi s podporou vlastnej kamenárskej dielne.

Zaisťujeme obkladačské práce nielen na stavbách veľkých obchodných centier, administratívnych budov, hotelov, bazénov, fasád, ale kvalitne vykonáme tieto práce aj pri stavbe rodinného domu či rekonštrukciu kúpeľne.

Cenová kalkulácia, poradenstvo, zameranie a doprava zadarmo.

Zobraz referencie    Kontakujte nás