Otvorili sme pre Vás predajňu: Moravská 300/15, Vráble Po - Pi.: 9:00 - 17:00
prirodny-kamen

MRAMOR/ŽULA

Z mramoru vyrábame a montujeme kamenné obklady, parapety, obloženia krbov a ríms, obloženie do kúpeľní, stolové dosky alebo mnohé iné mramorové prvky. V prípade Vášho záujmu vykonáme komplexnú dodávku od zameranie, montáže a servisu.

Viac o mramore
pomniky.jpg

POMNÍKY

Pomníky vyrábame z prvotriednej žuly, no realizujeme pomníky aj z mramoru alebo travertínu. Pomníky vyrábame na Slovensku pomocou CNC. Pomníkovú výrobu, opravy a renovácie vykonávame individuálne podľa Vašich prianí a ponúkame komplexné služby.

Ukážky prác

ZÁHRADY

Ponúkame komplexné služby, návrhy a realizácie a údržby záhrad tak, aby záhrada spĺňala všetky individuálne požiadavky a brala ohľad na celkovú harmóniu s okolím.Vo vašej záhrade vám navrhneme aj výber vhodných kvetín a stromov. Vo vašej záhrade vám...

Viac k záhradam
obkladacke-prace

OBKLADANIE

Ponúkame zhotovenie vnútorných aj vonkajších obkladačských prác. Zabezpečím pre Vás obklady stien aj pokládku dlažby či už z klasickej alebo spekanej dlažby akejkoľvek veľkosti alebo mozaiky. Práce vykonávame v interiéroch i exteriéroch.

Viac
rekonstrukcie

REKONŠTRUKCIE

Vykonávame kompletné rekonštrukcie bytov v panelových, tehlových, alebo rodinných domoch. Komplexné rekonštrukcie bytov robíme ešte radšej, než len jeho jednotlivé časti. Ak sa rozhodnete do bytu zasiahnuť viac, výsledok býva úchvatnejší.

Viac